fbpx

F R I E N D S

AKA Sunnyvale

AKA Sunnyvale

American Kickboxing Academy (AKA) is a world renown Mixed Martial Arts school with a location in Sunnyvale offering lessons in Brazilian Jiu Jitsu, Kickboxing, MMA, Judo and more.

GJJ

Guerrilla Jiu-Jitsu

Guerrilla Jiu-Jitsu is a comprehensive martial arts system, combining the technicality and fluidity of Brazilian Jiu-Jitsu, the explosiveness of Olympic Judo, and the persistent mentality of wrestling.


Vitality Health Services

PDXBJJ

PDXBJJ is an extension of the Portland Judo family conveniently located in the heart of Portland. Here you will find a safe, friendly and professional environment to train and grow.

Knoxx

Knoxx Gear

A top-notch martial arts gear company that’s got the dear for any fighter, from t-shirts and head wear to jackets and performance outfits.


want-vs-need

WANT VS NEED

WANT VS NEED is a photography and film company whose purpose is to provide ardent individuals the opportunity to progress creativity and forms through their work alongside a vehicle for others to experience it.

 Clint Cronin Show

Clint Cronin Podcast

Join Clint for amazing interviews with local BJJ and MMA legends.


Dojo Outfitters

Jiu Jitsu and Judo Gear & Apparel Store.

Caminin önünde ve iki yanında geniş cami halısı, cami halıları dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.
Caminin önünde ve iki yanında geniş Cami Halısı dış avlusu olup duvarlarla çevrilidir. Zemin kaplama malzemesi kategorisine giren cami halıları, cami ye girerken ilk göze çarpan bir dekordur. Dekoru farklı yapan ise, halıdaki desen, ipliğin kalitesi ve motifteki göz alıcı tasarımlardır. Betonarme zemini kaplamasının dışında cemaatin rahat bir şekilde ibadet etmesini sağlayan cami halıları kaliteli malzemelerden ipliklerden üretilir. Halının dokusundaki sıklıkla orantılı olan kalite, dokunulduğunda kendini belli eder. Bu avulya 3 ü cephede olmak üzere, sekiz kapıdan girilir. Avlusu, 26 adet granit mermer ve porfir sütuna oturtulmuş, 30 kubbeyle çevrili geniş alandır. Mermer döşemeli bu geniş sahanın ortasında 6 mermer sütunlu şadırvan, sahanın azametini gösterir. Şadırvanın kemerleri, kabartma olarak Rumi geçmelerle ve köşebentleri, kabartma, lale ve karanfil motifleriyle bezelidir. İç avluya, biri cepheden ikisi yandan olmak üzere herbiri merdivenli 3 kapıdan girilmektedir.